logo
O NAS

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Gleba jest najcenniejszym środkiem produkcji.

Dbanie o żyzną glebę o zdrowej strukturze i żywotności gleby jest podstawą plonu i jakości. W KAWECO pielęgnujemy glebę, w interesie rolników dziś i jutro.
Każda maszyna, która trafia na pole, powoduje obciążenie gleby. Dlatego wykonawcy i rolnicy wybierają profesjonalne maszyny, z jak najmniejszym wpływem. Jeśli to możliwe, pracują z maszynami o opłacalnej konstrukcji, które wymagają jak najmniejszej przyczepności i są w stanie pracować z oponami, które mają mniejszy wpływ na glebę.
W KAWECO od 50 lat budujemy maszyny, które udowadniają swoją wartość w terenie. Produkujemy wozy asenizacyjne, aplikatory i przyczepy objętościowe, które wnoszą wartość do pola ze względu na ich wyjątkową technikę. Niezawodny i wydajny, aby móc wykonać właściwy ruch we właściwym momencie. Zgodnie z naszą filozofią każda maszyna musi służyć korzyściom pola podczas użytkowania. Dlatego KAWECO przynosi Ci większą wartość. Dla gleby, dla upraw i dla przedsiębiorcy dziś i przyszłych pokoleń.
Maszyny KAWECO są opracowywane w ścisłej współpracy z naszymi klientami i budowane zgodnie z najwyższym standardem jakości w naszym zakładzie produkcyjnym w Hengelo (GLD). Sprzedażą maszyn KAWECO zajmuje się sieć wyspecjalizowanych dealerów w Holandii jak i za granicą. Dealerzy ci zapewniają potrzebną obsługę i dbają o dostawę części, aby użytkownik naszych produktów mógł liczyć na swoją maszynę KAWECO rok po roku.

Profesjonalizm i nowoczesność
Efektywne i kompleksowe rozwiązania
Zadowolenie klienta
TECHNIKI APLIKACJI

Gleba jest najcenniejszym środkiem produkcji.

Dbanie o żyzną glebę o zdrowej strukturze i żywotności gleby jest podstawą plonu i jakości. W KAWECO pielęgnujemy glebę, w interesie rolników dziś i jutro. Każda maszyna, która trafia na pole, powoduje obciążenie gleby. Dlatego wykonawcy i rolnicy wybierają profesjonalne maszyny, z jak najmniejszym wpływem. Jeśli to możliwe, pracują z maszynami o opłacalnej konstrukcji, które wymagają jak najmniejszej przyczepności i są w stanie pracować z oponami, które mają mniejszy wpływ na glebę. W KAWECO od 50 lat budujemy maszyny, które udowadniają swoją wartość w terenie. Produkujemy wozy asenizacyjne, aplikatory i przyczepy objętościowe, które wnoszą wartość do pola ze względu na ich wyjątkową technikę. Niezawodny i wydajny, aby móc wykonać właściwy ruch we właściwym momencie. Zgodnie z naszą filozofią każda maszyna musi służyć korzyściom pola podczas użytkowania. Dlatego KAWECO przynosi Ci większą wartość. Dla gleby, dla upraw i dla przedsiębiorcy dziś i przyszłych pokoleń. Maszyny KAWECO są opracowywane w ścisłej współpracy z naszymi klientami i budowane zgodnie z najwyższym standardem jakości w naszym zakładzie produkcyjnym w Hengelo (GLD). Sprzedażą maszyn KAWECO zajmuje się sieć wyspecjalizowanych dealerów w Holandii jak i za granicą. Dealerzy ci zapewniają potrzebną obsługę i dbają o dostawę części, aby użytkownik naszych produktów mógł liczyć na swoją maszynę KAWECO rok po roku.

Profesjonalizm i nowoczesność
Efektywne i kompleksowe rozwiązania
Zadowolenie klienta

Oferta maszyn rolniczych KAWECO.

LOREM IPSUM

Labore et dolore magna aliqua.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Folie, siatki, sznurki, rękawy foliowe

Części zamienne

Maszyny komunalne i leśne

Materiały do pakowania płodów rolnych

Doświadczenie klienta

Co mówią nasi klienci:

KONTAKT

Masz pytanie?

Podaj swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.    Profesjonalizm i nowoczesność
    Efektywne i kompleksowe rozwiązania
    Zadowolenie klienta